معرفی و بیوگرافی NF استعداد جدید

معرفی و بیوگرافی NF استعداد جدید

معرفی و بیوگرافی NF استعداد جدید

ان‌اف (انگلیسی: NF؛ زادهٔ ۳۰ مارس ۱۹۹۱) با نام اصلی Nathan John Feuerstein خواننده، رپ، ترانه‌سرا اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از سال ۲۰۱۰ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. او سه آلبوم استودیویی را منتشر کرده‌است: «عمارت» (Mansion) در سال ۲۰۱۵، «جلسه درمان» (Therapy Session) در سال ۲۰۱۶ و «ادراک» (Perception) در ۶ اکتبر ۲۰۱۷.

معرفی و بیوگرافی NF استعداد جدید
سبک رپی که NF در آن فعال است Christian Rap نامیده میشود ، سبکی که در آن بر خلاف آرتیست های Mainstream که تبلیغات مواد مخدر ، مصرف الکل و … تبلیغ میکنند در این سبک رپ ، خواننده بیشتر در مورد همبستگی ، صلح ، دوستی رپ میکنند و شنونده رو تشویق به کار های خوب میکند.
اولین آلبوم NF در سال ۲۰۱۰ به نام Moments منتشر شد اما شناخته شدن و روی زبون ها افتادنش بر میگرده به ۴ سال بعد از اولین آلبومش ، او در سال ۲۰۱۴ آلبوم کوتاهی به نام NF منتشر کرد که وارد ترک لیست های برتر شد و رتبه بسیار خوبی رو در چارت های مختلف کسب کرد.

بعد از این داستان و شروع موفقیت های NF این رپر آلبومی دیگر به نام Mansion رو در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد آلبومی که درست مثل آلبوم قبلی و بعدیش در رتبه های برتر چارت ها قرار گرفت و استقبال فوق العاده ای از این آلبوم شد.
آلبوم Therapy Session ، آلبومی که روند رو به رشد NF رو دنبال کرد و توی چارت ها بازم جزو رتبه های برتر شناخته شد و جوایزی رو ام در مراسم های معتبر دریافت کرد، یکی از بهترین آهنگ های این آلبوم موزیک How Could You Leave Us بود ، موزیکی که NF برای مادرش خونده ، مادر NF در سال ۲۰۰۹ بر اثر اووردوز میمیره و NF همونجور که از دلتنگی هاش و حرف های ناگفته اش به مادرش میگه ، از اثرات مخرب مواد مخدر که مادرش رو ازش گرفت و مشکلاتی براش بوجود آورد میگه . موزیک ویدیو این آهنگ یکی از زیبا ترین موزیک ویدیو های رپ هستش

معرفی و بیوگرافی NF استعداد جدید

خیلی از افراد NF رو امینم جدید دونستن که خود NF در مصاحبه ای از این مقایسات استقبال نکرد و گفته ترجیح میده خودش باشه نه شبیه کسی دیگه ای که به نظر بنده هم هنوز خیلی فاصله وجود داره تا یه رپر شبیه امینمی شه که از هر حیث و زمینه ای جزو صاحب سبک های این حرفه هست .وجه تمایز NF با رپرای دیگه نیمه ی تاریک و خشونتی هست که در ۹۰ درصد آهنگاش به وضوح قابل مشاهدست  در هر صورت امیدوارم که NF به حقش برسه و شناخته تر شه چون استعدادش و داره ، هر چند به خیلی از شنونده های هیپ هاپ حق میدم که نتونن با خشونت و تاریکی آهنگاش ارتباط برقرار کنن.

بزودی تمامی اهنگ ها و ویدیو های منتشر شده توسط NF در سایت قرار میگیرد

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “معرفی و بیوگرافی NF استعداد جدید”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *